Hizmetlerimiz

|

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası nakliyat hizmetinde, elbette ki bir şehirden bir başka şehire taşımacılıktır. Ama şehirlerarası taşımacılığının önemli hususlarından en önemlisi de; Taşınan eşyaların araçlara, düzenli ve güvenli bir biçimde konulmasıdır. Diğer önemli husus ise, araç şöförlerin şöförlük bilgisi ve yol bilgisinin en iyi olmasıdır. Şimdi ön bilgiler sizin aklınızda ki soruları yok etmek için yoktur, tam tersine aklınızda ki soruların sizin açınızdan uygun görülmesi için vardır. Çorlu Asya Nakliyat size işlerin nasıl yürüyeceğini anlatıyor..

Öncelikle evinize gelen ekspertizimiz, ev sahibiyle bir ön görüşme yaptıktan sonra, eşyaların nasıl ve ne biçim olucağını, sökülücek takılıcak kaç adet ve hangi eşyalar olduğunu belirleyerek rapor halinde bize bildirir. Rapor bizim elimize ulaştığı an, tarih ve zaman aracılığında belli başlı algoritma üzerinden sizin eşyalarınıza hizmet için başlamış oluruz. 

İlk etapta uzman kadromuz ile birlikte evinize doğru yola çıkarız. Uygun araçların seçildi Çorlu Asya Nakliyat'ta sizin için en uygununu en iyisini ve en kalitelisini biz her zaman sizin için seçmiş oluruz... Evinize geldiğimiz de araçlarımızın uygun biçimde yanaştırılmasın dan sonra hemen taşıma sistemi her nasılsa o yönde başlarız algoritmaya. Yani asansörlü taşıma sistemi yada klasik taşıma sistemi..  Eğer asansörlü taşıma sistemi ise, uzman kadromuzun bir bölümü asansörü kurup güvenliği, sağlamlığı kontrol edilir ve taşıma için evinize gireriz. Eviniz içerisinde ki ambalajlama hizmetlerine başlarız. Uzman marangozumuz tesisat,raf,dolap gibi sökülüp takılan eşyaları söküp kutulama veya ambalajlama hizmetlerini yaparız. Tüm eşyaları ambalajladıktan sonra, asansöre sağlıklı ve güvenli bir biçimde eşyalarınızı yükleriz. İndirilen eşyaları kamyonete yükledikten sonra yeni şehrinize ve adresinize doğru yola çıkılır. Dikkat ve önem içinde gitmiş olduğumuz adrese başarılı bir şekilde ulaştıktan sonra eşyalarınızı tekrar aynı biçimde güvenli bir biçimde taşırız. Tekrar uzman marangozumuz tarafından sabitlenen tesisat, dolap, raf gibi gereksinimler yapılır. Ambalajlarından çıkarılan eşyalarınız yerleştirildikten sonra, ev sahibine nakliye kağıdını imzalatarak. Size yeni şehrinizde ve yeni eviniz de mutluluklar dileriz...
Çorlu Web Tasarım