Kurumsal Nakliyat ve Ofis Taşıma

Çorlu Asya Evden Eve Nakliyat, sağlam kurumsal yapısı ve gelişmiş olanakları ile, gerek ekipman ve malzeme gerekse deneyim noktasında iş yerinizin taşınmasında kusursuz hizmet verme yeterliliğine sahiptir.

Evden Eve Nakliyat sektöründeki başarısını kurumsal nakliyat ve ofis taşıma sektöründe de gösteren firmamız, bu alandaki ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde sağlamanıza yardımcı olmaktadır.
Ofis taşıma ve kurumsal taşıma talebiyle bizimle irtibata geçtiğinizde firmamız expertiz görevlendirecek, işyeriniz, ofisiniz, fabrikanız veya şirketininizde gerekli incelemeyi yaptıracaktır. Ekspertiz incelemesiyle birlikte fiyat ve taşıma unsurları belirlenecek, anlaşılması halinde taşıma planlamanız yapılacaktır.

İşyerinizdeki eşyaların taşınmasında en önem verdiğimiz husus ambalaj ve paketlemedir. Ofis mobilyaları taşıma sırasında zarar görmemesi için balonlu naylonlarla köşelerine koruyucu yerleştirilerek paketlenir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar, yine balonlu naylon ve özel ambalaj malzemeleriyle sökümleri uzman personel tarafından yapılarak paketlenir.

Kolilenmesi gereken kırılacaklar ve evraklar ile dolap içi malzemeleri de kolilere yerleştirilerek numaralanır.
Nakliye işlemi bitiminde sizin tarafınızdan belirlenen yeni yerlerine ambalajları sökülerek yerleştirilir.
Çorlu Web Tasarım