Şehirler Arası Nakliyat

Çorlu'dan Türkiye'nin herhangi bir iline veya herhangi bir ilden Çorlu'ya evinizi veya ofisinizi taşıma veya herhangi bir yük taşıtma ihtiyacınız olduğunda firmamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız uzman ekipleri, sağlam kurumsal altyapısı ve ekipmanları, modern ve bakımlı araçlardan oluşan filosu ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile sorunsuz hizmet vermektedir.

Özellikle uzun yola gidecek eşya ve yükleriniz için duyabileceğiniz endişeleri firmamız her zaman hesaba katmaktadır. Bunun için de müşterilerimizin uzun yol ekibimizle güven merkezli iletişim kurmalarına ve sürekli bağlantı halinde olabilmelerine önem vermekteyiz.

Kolileme, paketleme ve araç içi istifleme gibi işlemlerle birlikte nakliyat sigortasına ve araçlarımızın kasko sigortasına yüksek derecede önem vermekte, bu sayede şehirler arası taşımacılıkta müşterilerimizin ihtimal dahilindeki korkularını en aza indirerek firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ev taşıma, ofis taşıma, piyano vb gibi hassas eşyaların taşınması, sebze, meyve ve donmuş gıda nakliyesi gibi hemen her türden ihtiyacı karşılayabilmekteyiz.

Çorlu Web Tasarım